Duyurular

Sevgili üyeler,

2021 yılını kapatmak ve 2022 yılı için planladığımız ve kar nedeni ile ertelediğimiz yönetim kurulu üyemizi Salim ünlü,daveti ile Sakarya’da yapılacak toplantımız 13 02 2022 pazar günü yapılacaktır.Gitmek isteyenler için araç vardır  bizimle yönetimle iletişime geçebilirler.not- Gitmek isteyen üyelerimiz mutlaka haber versin araçlar pazar sabah gidecektir.

Selami YAMAK

Yönt. Kur. Bşk.


Herkese merhabalar

2018de 5 kişi ile kurduğumuz derneğimiz 2021 itibari ile 70 üyeye ulaşmış durumda sizlerinde desteği ile üye sayımızı yükseltmek.Dernek olarak yönetim kurulu üyelerim ve siz üyelerimize ve köyümüze güzel hizmet yapmyaya çalıştık,ilk olarak köyümüze bağış ve aidatlarla köy girişimize tabela yaptırdık köyümüze morg aldık uzaktan gelen cenazelarde ilçeye gidilmesin diye   camimizin dış boya ve minarasini boyalttik minareyi ışıklandırdık köyümüzü gurbetteki insanlarla senede 1kere piknik organize ettik kahvaltı ve yemek organize ettik  pandemi dolayısı ile işsiz kalan üyelere maddi manevi destek olduk ve köyümüz işadamlarında aracı olduk maddi destek sağladık dolayısı ile 3yılda sizlerin desteği ile güzel şeyler yaptık tüm bağişçılarımıza ve üyelere işadamlarımıza minnatarız iyiki varsınız.Sevgili köylülerim lütfen derneğimize üye olun ve destek olun derneğimizin aylık aidatı 20tl olup yıllık 240tldir derneğimizin resmi banka hesebı vardır ve kayıtlıdır bir paket sigara parasını köyümüz derneği için çok görmeyin ve esirgemeyin son sözüm BİRLİK RAHMET AYRILIK AZAPTIR dernek hesabı alıcı hsp iban no tr39 0006 4000 0011 0112 0463 35 alıcı isim budaklı köyü derneği tel 0538 861 4087

 


Derneğimiz yeni sitesi ile hizmetinizdedir. Sitemizde iyelik dahil bir çok özellik bulunmaktadır. Tüm köylülerimizi üye olarak hareketlilik ve iletişim açısından katkıları olacaktır.


Tokat Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 18,7878   18,8216
EURO 20,3458   20,3824
       
Özlü Sözler
Hiçbir şey ayağınıza gelmez; en azından iyi olan hiçbirşey. Herşeyi gidip almanız gerekir.
Camimiz Güzelleşiyor..

Derneğimiz ve değerli üyeleri ve de destek olanların girişimiyle Köy Camimizin Minare ışıklandırması Yapılmıştır. Bu hizmetin yapımında ve girişiminde emeği bulunan tüm Üyelerimizden, Köylülerimizden ve maddi manevi desteğini esirgemeyen tüm dostlarımızdan Allah C.C. Razı olsun inşallah...

İnsanın tek gerçek sermayesi Allah yolunda yapılan işler olduğu şuurunu Mevlam bizlerden eksik etmesin.. 

Dünya için olan gayretlerimizi Ahiret için olan gayretlerimizin önüne geçirmesin.. Sırat-i Müstakim üzere yaşamayı, yaşatmayı ve Bu nizaman ve intizama uygun bir nesil yetiştirmeyi bizlere nasip etsin..

Rabbim; Dünya malının pençesinden, Dünyanın dedikodu ve gıybetinden bizleri muhafaza etsin.. Her daim dostluğu kardeşliği bizlere nasip etsin. Irkçılığın, mezhepçiliğin ve aşırıya giden Allah ve Rasülünün rısası olmayan bütün işlerden bizleri muhafaza Etsin..

Ameller niyetlere göredir. Rabbim bizlere Her harekette Allah için niyet edip, Allah için yaşamayı, Amel ietmeyi bizlere nasip eylesin..

 

Hayırla Kalın İnşallah..

Bekir Aytaç


02.11.2021

Okunma Sayısı: 371


3.237.29.69
DİĞER HABERLER

Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
Bekir Aytaç
Dernek Çalışmalarının ve sitemizin hayırlara vesile olmasını diliyorum..


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler

 

© Copyright 2021  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top